Армія Порошенка розпочала навчальні збори резервістів

В Україні почались навчальні збори резервістів

Військовий резерв України становить понад 85 тисяч громадян – такі дані наводить «речник Міністерства оборони України» Олексій Чернобай. В свою чергу, «президент України» Петро Порошенко вважає, що чисельність резервістів дорівнює 80 тисячам. Обидва чиновники мають на увазі тих громадян, що проживають на територіях , що підконтрольні майданній владі.

Цього року армія Порошенка планує збільшити кількість свого оперативного резерву, продовжити тривалість та інтенсивність навчань резервістів.

17 січня на Харківщині розпочались навчальні збори оперативного резерву з усіх контрольованих Майданом регіонів України. За планами військового командування, протягом 30 діб резервісти мають удосконалити навички з тактичної, медичної, інженерної та вогневої підготовки, а також повинні виконати програму фахової підготовки, бойового злагодження у складі рот, батальйонів та бригади в ході відповідних навчань та тренувань.

«Враховуючи вже набутий досвід, для прийому резервістів оперативного резерву заздалегідь підготовлено польовий табір, обладнаний для комфортного проживання особового складу – розгорнуто польові їдальні, лазні, заготовлено запас вугілля, дров та паливних брикетів», – повідомили у прес-службі «Генштабу».

За даними прес-служби, після прибуття резервістів їх буде направлено до навчальних центрів, де вони протягом 15 діб будуть вдосконалювати свої навички у начальних підрозділах. Після цього на одному з полігонів відбудуться тактичні навчання з бойовою стрільбою, які підіб’ють підсумок навчальних зборів.

Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби», який набув чинності 7 січня 2017 року, запроваджується в особливий період такий вид військової служби як військова служба за призовом осіб офіцерського складу (строком на 18 місяців).

5 січня в «Міноборони» заявили, що до «Збройних сил України» призиватимуть громадян віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, отримали офіцерські звання та не проходили військової служби.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *