В новорічну ніч в українських містах пройшли нацистські акції на честь Бандери

В новорічну ніч в українських містах пройшли нацистські акції на честь Бандери

В новорічну ніч вулицями Києва, Одеси, Запоріжжя, Житомира, Рівного, Катеринослава та деяких інших міст України пройшли смолоскипні ходи за участі членів неонацистських та псевдонаціоналістичних організацій. У такий спосіб нацисти відзначали чергову річницю із дня народження одного з ватажків Організації українських націоналістів (ОУН) Степана Бандери.

Частина учасників акцій, за євромайданно-бандитською традицією, вийшли на вулиці у балаклавах, що приховують обличчя. Бандерівці палили смолоскипи та фаєри, скандували «Україна понад усе!», «Москаляку на гілляку!», «Слава нації!», «Москалів на ножі!», а також різноманітні антиукраїнські та антиросійські гасла, несли портрети Бандери, транспаранти з написами «Наша релігія – націоналізм! Наш пророк – Степан Бандера!» та інші.

Виступаючи на мітингу у Києві організатори бандерівського маршу висловлили переконання, що «завдяки вшануванню пам’яті Бандери українським військовим на Донбасі вдасться перемогти ворога». Показовим є виступ депутата Київради Юрія Сиротюка, який заявив, що «вже тисячу років триває наша велика війна проти одвічного ворога – Москви» і що «це війна між світом свободи і світом рабства». «Цього року кияни можуть проходити в своєму вільному місті по проспекту Степана Бандери», – повідомив нардеп і висловив сподівання на те, що колись вулиця Степана Бандери з`явиться і у Москві.

Цієї ночі в усіх містах України представників бандерівської нації охороняла величезна кількість порошенківських поліцаїв та нацгвардійців. Зокрема у Києві на тисячу учасників смолоскипної ходи прийшлася майже така ж сама кількість правоохонців.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 03.01.2017 at 10:39
  Посилання

  Феерический бред! Какие там были антиукраинские гасла? Такой наглой брехни нигде не встречал. Киселев отдыхает.

  Відповісти
  • 03.01.2017 at 15:05
   Посилання

   Практически все бандеровские лозунги являются антиукраинскими, потому что пропагандируют национальное вырождение и самоуничтожение. Возьмем, к примеру, “Україна понад усе!” или “Наша релігія – націонализм!”. Украинцы – православные христиане. Думаю, вы не будете оспаривать этот совершенно очевидный факт. Именно христианство является основой нашего менталитета. Поэтому наша религия – не национализм, а Православие, и превыше всего для нас не государство или какая-то другая социально-политическая общность, а Господь Бог. То есть, бандеровцы формируют сектантский культ идольного, земного, по сути – сатанинского мировоззрения, пытаясь разрушить нашу национальную идентичность. Поэтому лозунги бандеровцев – однозначно антиукраинские, а сами бандеровцы лгут даже тогда, когда националистами себя называют. Бандеровщина – это не национализм, это некая тоталитарная секта самоотрицания, такой себе деревенский сатанизм, провинциальная интерпретация нацизма.

   Відповісти
 • 03.01.2017 at 14:26
  Посилання

  Игры с огнем до добра не доводят. Говорят, что на Львовщине сожгли музей УПА. Правда?

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *