Українські діти в рекламі самовбивчої громадянської війни

Українські діти в рекламі війни

Реклама завжди охоче використовує образ дитини, особливо коли хоче зробити щось універсально-привабливим для широкого кола потенційних споживачів. Це тому, що зазвичай у нашій уяві дитина асоціюється з радістю, безтурботністю, відкриттями, зростанням, перспективами. Тобто ефект прогнозується безпрограшно-позитивний і спокуса цієї методи для продавця є дуже великою.

Із залученням дітей нині прагнуть продавати що завгодно. Тому рекламне законодавство цивілізованих країн світу накладає певні обмеження на участь дітей у рекламі деяких товарів, послуг або ідей. Колись до отих цивілізованих країн, мабуть, належала і Україна. Але тепер – ні. Точно, ні.

Від початку громадянської війни по екранах України полилася цинічна «соціальна» реклама, діючими особами якою, на жаль, опинилися й наші українські діти. Божевільна влада не пожаліла навіть їх. В сюжетах, склепаних на американські подачки, діти збирають гроші на «АТО», просять дорослих про «захист», радіють «героям», очікують на «перемогу» над «ворогами».

Як зразок кілька постановних фото Дмитра Муравського, що тиражуються по майданних ЗМІ та міжнародних виставках пропагандистами Міноборони:

Українські діти в рекламі війни

Українські діти в рекламі війни

Українські діти в рекламі війни

А ось деякі з типових промороликів:

Враження підсилюється паралельно прокручуваною рекламою війни «для дорослих», яка є більш масовою і агресивною та задає істерично-героїчно-патріотичне тло всій кампанії:

А по той бік фронту, теж намагаються не відставати. Ті ж прийоми, той самий арсенал – дітки, іграшки, бабаї і білі захисники щасливого дитинства…

До чого все це реально призводить, бачить кожен, хто дивиться на світ не через телевізор. Ми самознищуємося. І провина креативників, а також інших фахівців, задіяних у виробництві реклами братовбивства – тут одна з головних. Тож, колеги, що працюють на війну, прошу – схаменіться! Дослухайтеся до своєї совісті. А якщо там вже нема кого слухати, просто вмикніть мозок: якщо не буде миру – не буде людей, не буде ринку, не буде реклами, вас – продажної, або просто тупої гидоти – теж не буде…

Давайте не будемо втягувати дітей у свої дорослі безумства. Давайте рекламувати мир, а не братовбивчу війну, яка дітей вбиває і калічить. Доки не пізно.

PromoWAЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 24.01.2017 at 11:18
    Посилання

    Глупо ставить в один ряд луганский ролик и украинскую пропаганду войны.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *