У Києві закидали «коктейлями Молотова» православний храм

У Києві закидали «коктейлями Молотова» православний храм

У Києві невідомі кинули в стіну дерев’яного храму на честь ікони Божої матері «Пом’якшення злих сердець» Української Православної Церкви кілька пляшок з горючою сумішшю.

Палії метнули пляшки у фасад церкви. Жодна з них не вибухнула. Черговий, що знаходився на території храму, зміг знешкодити пристрої самостійно. Фасаду нанесені незначні ушкодження.

Запалені скляні пляшки не розбилися і відлетіли від стіни. «Ми розцінюємо невдачу паліїв як диво, явлене нам Божою Матір’ю», – прокоментував цю подію настоятель храму, отець Іоанн Тронько.

Священнослужитель вважає, що храм намагалися підпалити, щоб забрати дорогу землю, на якій він знаходиться. Настоятель зазначив, що вже півроку прихід страждає від агресивних дій невідомих інвесторів, які мають намір побудувати на місці храму багатоповерхівку.

Зокрема, у січні минулого року невідомі також закидали церкву пляшками із запальною сумішшю. Пожежу вдалося швидко згасити. Вогонь пошкодив фасад храму.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 20.01.2017 at 10:39
    Посилання

    Наступного дня, знову ж таки у Києві, “невідомі” намагалися підпалити інший православний храм, на Сирці – на честь Боголюбської ікони Божої Матері. Повсякденна буденність біснуватої країни…

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *