Порошенківські війська перейшли до тактики «повзучого наступу» і атакували повстанців в районі Авдіївки

Порошенківські війська перейшли до тактики «повзучого наступу» і атакували повстанців в районі Авдіївки

У неділю, 29 січня, армія Порошенка різко активізувала артобстріли позицій повстанців і населених пунктів непідконтрольних майданній владі територій. В районі Авдіївки «ЗСУ» провели чергову невдалу наступальну операцію, знову зазнавши суттєвих втрат. За версією спікерів «АТО» і майданних ЗМІ то був успішний контрнаступ, здійснений у відповідь на провокуючі дії та атаку «російсько-терористичних окупантів».

Головний рупор Майдану «Телевізійна служба новин» розповідає про тактику «повзучого наступу», та запевняє, що «українські військові» вже просунулися вглиб «окупованих територій» на кілька кілометрів.

«Міністр оборони України» Степан Полторак, під час спілкування з пораненими порошенківськими солдатами у львівському шпиталі, розповів про учорашнє загострення ситуації в районі Авдіївки: «Вранці терористичні угрупування почали обстріл, а потім, дві групи ворога по 25-30 чоловік кожна, почали штурмові дії наших позицій. На одній з позицій це просування було зупинене військовослужбовцями Збройних Сил, а на другій, — наші військовослужбовці перейшли в наступ та зайняли важливий пост, що має стратегічне значення. На жаль, серед наших військовослужбовців є втрати».

Прес-центру штабу «АТО» повідомляє, що за минулу добу «бойовики» стріляли по Авдіївці, Опитному, Кам’янці та Пісках. З сьогоднішнього ранку обстріли ведуться по лінії фронту від Донецького аєропорту до Ясинуватської розв’язки. В результаті боєзіткнень п`ятеро військовослужбовців «ЗСУ» загинуло, 9 — поранено і 4 травмовано.

Зазначимо, що незалежні джерела не підтверджують «повзучі перемоги» порошенківських військ, а повстанці повідомляють про повний контроль над своїми позиціями та успішне відбиття учорашньої атаки «ЗСУ». Сумарні втрати «укрофашистів» внаслідок невдалої наступальної операції під Авдіївкою та під час інших боєзіткнень протягом минулої доби оцінюються в 15-20 убитими і близько 30 пораненими.

«Важливо відзначити, що тактика просування карателів в сірій зоні не має ніякої ефективності, крім значних втрат, які противник несе як в наслідок вогню наших підрозділів, так і при загороджувальному вогні радикальних націоналістів, що виступають «розстрільними» підрозділами для своїх невдало атакуючих військ, — розповів заступник командуючого ДНР Едуард Басурин. – При цьому реальних перемог у карателів немає. Немає і просування противника в глибину нашої оборони».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *