Новорічні привітання президентів. На вибір. Оптом і в роздріб

Президент України Віктор Янукович вітає народ з Новим роком

Вже втретє ми з вами зустрічаємо Новий рік не як усі нормальні люди, а як сирітки… Була колись така добра традиція, коли у новорічну ніч президент країни звертався до свого народу – розповідав нам про те, що було зроблене у минулому році і про те, що на нас очікуватиме у році новому. І наче все є для того, щоб чудова ця традиція продовжувалася – і родичі з друзями, і ялинка, і телевізор, і шампанське на столі… А от президента – немає!..

Тобто формально він є. Але після «мирного, європейського і демократичного» державного перевороту «кривавий тиран» Віктор Федорович Янукович втік від нас до «тоталітарної путінської» Росії і через те у повній мірі справами України зараз займатися не може. Він тепер наче як президент легітимний та почесний, але не сповна діючий. І виступати по українському телебаченню пильні та свідомі майдауни його нізащо не пустять (ефір у нас вже давно не для всіх, а тільки для глибоко євроінтегрованих «патріотів»).

До речі, непереможні «революціонери гідності» вже давно обрали собі окремого президента – у особі успішного й заможного, професійно позитивного, щиро англомовного і тямущого у шоколадних справах олігарха Петра Олексйовича Порошенка. Але звичайним людям той пан не підходить. Хоча б тому, що він був обраний і призначений на президентську посаду всупереч Конституції України, а ми тую Конституцію – на відміну від бандерівських та «європейських» бандюг – шануємо, й прописаного у ній дотримуємося. Бо такі вже є законослухняні громадяни…

Що ж нам залишається у цих обставинах?.. Звичайно, можна й надалі сумувати у безпрезидентській самоті, а можна – не перебираючи харчами просто послухати привітання від усіх справжніх і не зовсім справжніх, своїх і «закордонних» президентів та інших керівників президентського рангу, які мають безпосереднє родинне відношення до України і до нас з вами.

Отож, дивимось.
З Новим роком!

Степан КомірникЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *