На Львівщині заарештовано заколотників, що готували теракти і захоплення влади

На Львівщині заарештовано заколотників, що планували захоплення влади в регіоні

У Львівській області співробітники «Служби безпеки України» затримали трьох осіб з групи, що готувала силове захоплення влади в регіоні. Учасники підпільної терористичної групи планували зібрати 100 людей, забезпечити їх фінансово і видати їм зброю для здійснення терактів та інших дій з метою насильницького захоплення державних установ. Під час затримання заколотників, один із них вчинив активний опір та поранив співробітника «СБУ».

«Прокуратурою Львівської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 3 мешканців Львова та області, які намагалися вчинити дії з насильницького захоплення державної влади, двоє з яких готувалися до здійснення терористичних актів на території Львова та області», – повідомила речник прокуратури Львівської області Мар’яна Гайовська.

Заколотники планували здійснити кілька вибухів на залізничній колії в межах міста та області. Для цього впродовж червня-серпня 2016 року проводили огляд залізничних колій, випробували пристрій ініціювання вибуху, придбали електродетонатори і запали для виготовлення вибухових пристроїв та зберігали їх за місцем свого проживання. Деталі планування та вчинення терористичних актів обговорювали під час спільних зустрічей у Львові.

У заарештованих осіб виявлено великий арсенал вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухівки та вибухових пристроїв. Цю зброю заколотники збиралися використати для захоплення об`єктів у районах Львівської області, що розташовані у гірській та лісистій місцевості.

Підпільною групою здійснювався збір інформації щодо місць, у яких можна незаконним шляхом здобути зброю, бойові припаси, вибухові пристрої. Відбувався підбір співучасників. Було облаштовано тайник із запасами їжі тощо. В подальшому, на наступних етапах реалізації плану дій щодо захоплення державної влади, передбачалось створення баз для переховування, а також вчинення грабежів та розбоїв з метою заволодіння майном, грошима та вогнепальною зброєю.

На даний час слідчими «СБУ» проводиться розслідування з метою виявлення всіх учасників заколоту.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 26.01.2017 at 10:22
    Посилання

    Георгіївські стрічки в них були? А портрети Путіна? А посвідчення агентів Кремля?… Якщо про це не кажуть, значить то не “проросійські терористи”. Скоріш за все, затримали місцевих бандер, які розчарувалися у своєму Вальцмані.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *