На Донеччині порошенківці обстріляли пункт видачі гуманітарної допомоги

На Донеччині порошенківці обстріляли пункт видачі гуманітарної допомоги

Солдати порошенківської армії відкрили вогонь зі стрілецької зброї по пункту видачі гуманітарної допомоги жителям селища Крута Балка в передмісті Ясинуватої. Про це сьогодні заявив заступник командувача оперативного командування ДНР Едуард Басурин. «Українське командування продовжує геноцид населення Донбасу. Так, вчора, 13 січня, в ході надання допомоги жителям населеного пункту Крута Балка, з позицій ЗСУ був обстріляний пункт видачі гуманітарної допомоги», — розповів Басурин. За його словами, військовослужбовці «ЗСУ» відкрили вогонь у напрямку скупчення мирних жителів, які супроводжували та отримували гумдопомогу.

У той же час, Басурин спростував повідомлення майданних ЗМІ про обстріл силами ДНР Красногорівки на захід від Донецька. «В результаті обстрілу постраждала одна цивільна особа. За словами мирних жителів, обстріл вівся з напряму Курахового, що підтверджують зафіксовані людьми пошкодження — розбиті вікна, посічені осколками стіни. При цьому важливо сказати, що представники місії ОБСЄ оприлюднили цей факт, але приховали напрямок обстрілу, що говорить про необ’єктивне висвітлення ситуації в зоні конфлікту спостерігачами», — підкреслив Басурин.

Представники Донецької республіки підготували звернення до глави спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Ертурулу Апакану за даним фактом.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *