Майданна влада оголосила про намір завоювати Донбас протягом 2017 року

Майданна влада оголосила про намір завоювати Донбас протягом 2017 року

17 січня під час колегії майданної Держприкордонслужби «міністр внутрішніх справ України» Арсен Аваков офіційно заявив, що головним завданням «українських» силових відомств у 2017 році є «деокупація» Донбасу, а згодом і Криму. Цим процесом будуть займатися поліцейські, нацгвардійці, органи юстиції і прикордонники. За словами керівника «МВС», ключовим завданням прикордонників на цей рік є «повна готовність до взяття державного кордону під контроль».

«Це не моє пропагандистське висловлювання або якась ідея фікс. Це реальність з якою нам невдовзі доведеться зіштовхнутись і держава має розраховувати на вашу готовність до рішучих дій і волі до забезпечення цього процесу», – зазначив очільник майданного «МВС». Аваков підкреслив, що це не буде довгострокова місія – після розробки плану завдання має буде виконане протягом двох тижнів.

Інший високопосадовий чиновник Майдану -«заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб» – Георгій Тука повідомив, що «звільнення окупованих територій Донбасу» може розпочатися вже восени цього року. «За оцінками Генштабу, на це піде 3-4 місяці», – каже він.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *