ДНР і ЛНР проведуть мобілізацію у разі відновлення бойових дій

ДНР і ЛНР оголосять мобілізацію у разі відновлення бойових дій

У Донецькій і Луганській народних республіках у разі відновлення бойових дій буде оголошена мобілізація, попередили глави ДНР і ЛНР. «На сьогодні розроблено план мобілізації людей, які пройшли бойові дії, а потім з різних причин покинули ряди наших армійських корпусів. При цьому фахівці, які необхідні для несення певних військових обов’язків, вони всі поставлені на облік, і за наказом у разі необхідності можуть стати в стрій», — сказав глава ДНР Олександр Захарченко на прес-конференції в кримському прес-центрі МІА «Росія сьогодні».

Крім того, за словами лідера ДНР, з добровольців сформовані додаткові підрозділи, дивізіони, бригади, які в разі необхідності будуть озброєні в триденний термін. «Не хочемо проводити мобілізацію поголовно. Якщо провести мобілізацію в Донецькій народній республіці, армія буде налічувати близько 200-250 тисяч, проте, на жаль, я не гарантую якість такої армії. Воювати треба не числом, не закидати ворога шапками, а вмінням», — підкреслив Захарченко.

Глава ЛНР Ігор Плотницький повідомив, що армія Луганської Народної Республіки складається тільки з добровольців, але за необхідністю може бути посилена за рахунок мобілізації. «Якщо прийде час і буде потрібна мобілізація, звичайно, ми вдамося до цього. Ми повністю готові до цього», — запевнив Плотницький. При цьому він додав, що необхідно використовувати навіть найменшу можливість врегулювати ситуацію мирним шляхом. «Потрібно чіплятися за найменшу можливість, адже це тисячі життів», — сказав глава ЛНР.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *