В Одесі «свідомі активісти» зірвали концерт православної співачки Світлани Копилової

Світлана Вадимівна Копилова - співачка і поетеса, виконавиця авторської православної пісні

Так звані «свідомі громадські активісти» зірвали в Одесі концерт співачки Світлани Копилової, яка виконує православні пісні-притчі та балади. Виступ мав відбутися в Українському театрі.

Світлана Вадимівна Копилова – співачка і поетеса, виконавиця авторської пісні. В минулому актриса, автор пісень відомих виконавців — Крістіни Орбакайте, Ігоря Саруханова, В’ячеслава Малежика, Валентини Толкунової. Виконує власні пісні-притчи під гітару. Лауреат міжнародних і регіональних пісенних фестивалів.

Жанрові особливості балади і притчі проявляються у зверненні поетеси до релігійних та моральних тем, більшість її пісень – поетичні твори з лірично-епічним сюжетом, побудованим за принципом параболи, притчі: під зовнішнім сюжетом (земним) приховується внутрішній сюжет, який є пов’язаним з життям безсмертної людської душі та її відносинам із Богом.

За словами одного з місцевих євромайданних «активістів» Марка Гордієнка, концерт Світлани Копилової в Одесі було зірвано через те, що співачка… відвідувала Донецьк.

«Вона могла б співати все, що завгодно, якщо б вона не була в Донецьку. Хай би співала, ніхто б до неї не мав жодних претензій. Але всі повинні розуміти, що якщо ви відвідуєте територію ДНР, ЛНР чи Криму, то в Одесі ви не будете виступати», — заявив Гордієнко.

Світлана Копилова не розгубилася і виконала свої пісні прямо біля театру.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *