Авіація США і НАТО посилює повітряну розвідку на півдні і сході України

Global Hawk

Стратегічний безпілотний літальний апарат (БПЛА) ВПС США RQ-4A «Глобал Хавк» здійснив у п’ятницю вранці розвідувальний підліт до лінії розмежування під Донецьком, повідомили західні інформаційні портали, які відстежують пересування військової авіації. Безпілотник летить з півночі на південь уздовж лінії розмежування в районі Донецька.

Американський БПЛА далього радіусу дії з позивним UAVGH000 вилетів з авіабази Сігонелла на Сицилії. За наявними даними, він увійшов у повітряний простір України з боку Румунії на північ Молдавії і продовжив політ на схід над Єлисаветградською (Кіровоградською) та Катеринославською (Дніпропетровською) областями.

З урахуванням можливостей ведення розвідки на глибину до 300 км безпілотник RQ-4 «Глобал Хавк» може спостерігати за територією Донбасу, в тому числі за всією територією Донецької народної республіки (ДНР) аж до прикордонних районів Росії.

Останній раз такий підліт до лінії розмежування на Донбасі БПЛА ВПС США здійснив 14 листопада. Він також провів розвідку поблизу території Криму, наближаючись до нього з боку Чорного моря і південної території України.

Вчора розвідку над акваторією Чорного моря та поблизу Криму вів літак дальнього радіолокаційного виявлення і авіаційного наведення НАТО Е-3А «Авакс».

Польоти військової та розвідувальної авіації США і НАТО на півдні України значно почастішали цієї осені. Про це повідомляють російські та зарубіжні засоби масової інформації. Промайданні ЗМІ, навпроти, цю ситуацію ніяк не коментують.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *