В Чехії заарештовано колишніх членів українських збройних формувань

В Чехії заарештовано колишніх членів українських збройних формувань

Чеські поліцейські при підтримці колег із сусідніх країн затримали 15 учасників злочинного угруповання, що складалося з колишніх членів українських збройних формувань, а також громадян Чехії і Німеччини, повідомляє республіканське радіо.

“Учасники угруповання підозрюються в розбоях, крадіжках та ухиленні від сплати податків, які здійснювалися на території Німеччини, Чехії, Австрії та Словаччини. У Німеччині їм загрожує 15-річне ув’язнення, після якого вони могли б отримати ще восьмирічний тюремний термін в Чехії”, — йдеться в повідомленні.

У спецоперації взяли участь близько 250 чеських поліцейських і понад сто криміналістів з інших країн. Частина затриманих вже передана владі Німеччини.

За останні дні, у східній частині Євросоюзу, це вже не перший відголосок української громадянської війни . Зокрема, учора на українсько-польському кордоні відбулася перестрілка між контрабандистами та зведеної мобільною групою по боротьбі з контрабандою. Один поліцейській постраждав внаслідок наїзду автомобіля. Порушено кримінальну справу.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 02.12.2016 at 12:13
    Посилання

    В западной прессе этих бандеровских недобитков обязательно назовут “русской мафией”.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *