Українці назвали головні політичні події 2016 року

Українці назвали головні політичні події 2016 року

Результати соціологічного дослідження, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва разом з Центром Разумкова, свідчать про те, що головними політичними подіями 2016 року в Україні наші громадяни вважають війну («АТО») і ціни. Опитування проводилося у грудні цього року в регіонах України, підконтрольних євромайданній владі.

«Антитерористична операція» («АТО») на Донбасі – є головною політичною подією року для 14% опитаних. Далі за важливістю йдуть підвищення комунальних тарифів (8,5%) та впровадження електронних декларацій (8%).

Як засвідчило опитування, 67% населення вважають, що події в Україні відбуваються у неправильному напрямку. У правильному напрямку розвитку подій впевнені 16%.

На думку опитаних громадян, у більшості сфер життя ситуація в Україні в 2016 році істотно погіршилася. Найбільш негативні зміни сталися у рівні цін і тарифів – тут погіршення відзначили 88,5% населення, в економічному становищі України (77%), у рівні стабільності (75%), упевненості громадян у завтрашньому дні (74%), рівні добробуту родини (73%). Окрім того, погіршення було відзначене у ситуації із злочинністю (62%), у сфері ставлення громадян до влади (59%), в охороні здоров’я (54%), в оплаті праці (54,5%), соціальному захисті (49%), пенсійному забезпеченні (49%), дотриманні законності державними службовцями. Єдиною сферою, де громадяни відзначили поліпшення ситуації, є обороноздатність країни – зміни на краще побачили 40% населення (на гірше – 21%).

Поділилися думки щодо міжнародного іміджу України: 27% громадян вважають, що імідж змінився на краще, 32% – на гірше, а 27% думають, що він не змінився.

Головними міжнародними та закордоонними політичними подіями визнані президентські вибори в США (37%), військова операція Росії в Сирії (11,5%), а також інші війни, що відбуваються у світі (11%).З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *