Скажи мені, про що ти співаєш, і я скажу, ким виростуть твої діти

Скажи мені, що ти співаєшь, і я скажу, ким виростуть твої діти

Пісенний флешмоб за мир та єдність, що проходить зараз містами України та інших країн світу, став справжнім жахом для майданної влади і «свідомого» активу «Революції Гідності». Адже збираються звичайні люди і співають ті пісні, які відомі з дитинства та є рідними для переважної більшості українців. Ці пісні об`єднують Захід і Схід, об`єднують покоління…

Учасників флешмобів, які не протестують і не висувають ніяких вимог, тим більше, якщо вони є громадянами Канади, США чи Євросоюзу – досить складно звично проголосити «терористами» чи «сепаратистами» – бо у таке не повірить навіть пересічний український телеглядач.

А найстрашніше для майданного холуйства те, що люди співають про мир, любов, дружбу, єдність – це загрожує не тільки продовженню та ескалації громадянської війни, але й навіть самому проектові «Україна – не Росія», за який продавці України взяли чималі аванси і на якому ціла купа колоніальних менеджерів вже звикла непогано так собі «заробляти».

Кілька тижнів майданні «свідомити» реально не зали, що з усім цим робити. Інформаційна блокада не спрацювала. Погрози та «профілактичні бесіди» – не подіяли… І тоді – вони теж вирішили заспівати!

Спочатку намагалися запустити так званий «Флешмоб Гідності» у підрозділах порошенківської армії. Військові ж – дисциплінованими мають бути: накажуть співати – будуть співати. Але армія Порошенка чомусь із цим завданням не впоралася, не вистачило їй натхнення. Не до пісень їй зараз… Тоді до справи залучили справжніх «європейців», «професійних українців» з усіх боків перевірених. І ось подивіться, що із цього вийшло. Ну так, для порівняння.

В народі цей виступ охрестили «Флешмобом Ненависті». Слава Богу, що на цьому ганебному дебюті альтернативні здоровому глузду частушки-майданушки так і закінчилися.

P.S. Сьогодні в мережі з`явилося чергове відео загальноукраїнської пісенної акції за мир та єдність. Співають діти однієї зі шкіл Луганщини. Багато хто з цих школярів пережили бомбардування, артобстріли, ночівлі в підвалах і бомбосховищах…З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 15.12.2016 at 15:41
  Посилання

  Не на часі зараз ці флешмоби. Я не проти людей, що співають радянські пісні, і навіть не проти самих цих пісень, але в умовах російської агресії подібні акції використовують у своїх цілях вороги України.

  Відповісти
 • 22.12.2016 at 12:59
  Посилання

  Вже десятки міст України провели пісенний флешмоб, на якому люди виконували на вулицях і вокзалах всім відомі радянські пісні. Пізніше ця ідея захопила не лише Україну, але і багато країн світу. У більшості українців акція викликала масу позитивних емоцій, ностальгію, радість, гордість.

  Але такі ініціативи не подобаються радикальним псевдопатріотам, яких активно підтримує майданна влада. Так, пісенна акція, на якій жителі міста Горишні Плавні Полтавської області хотіли заспівати «Комсомольці-добровольці» та «Прощання слов’янки», була зірвана «українськими націоналістами». Місцеві поліцейські не захищали громадян від радикалів – вони просто спостерігали за тим, що відбувається. Це вже не перший раз, коли єврофанатики намагаються заборонити людям співати улюблені пісні.

  Як пишуть журналісти українського опозиційного видання «Голос Правди» з посиланням на НА «Харків», для залякування народу «націоналісти» розлили перед людьми червону фарбу – показуючи, що станеться з тими, хто все ж спробує заспівати хоч одну пісню.

  «Вони планували провести акцію — флешмоб і промукати пісні комуністично-радянської епохи російської імперії. Силами небайдужих громадян міста при підтримці бійців АТО співати ми їм не дозволили», — так про це пишуть сектанти Євромайдану.

  Відповісти
 • 20.01.2017 at 11:50
  Посилання

  Песни у нас разные, дети разные, потому что мы все очень разные. Донбасс собирал деньги, чтобы помочь, когда на Западной Украине были наводнения – теперь Западная Украина собирает деньги на войну, чтобы уничтожить Донбасс.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *