Російський корабель перешкодив «українській» інспекції на буровій платформі у Чорному морі

Бойовий корабель Чорноморського флоту Росії, фрегат «Пытливый»

Військовий  корабель Чорноморського флоту Росії, фрегат «Пытливый» завадив спробі порошенківських прикордонників та прокурорів проникнути на бурову установку компанії Чорноморнафтогаз, відігнавши «українське» судно від установки.

«30 листопада та 1 грудня військові прокурори спільно з офіцерами Держприкордонслужби та інших правоохоронних органів та державних структур здійснили вихід у море на Одеському газовому родовищі у Чорному морі. Це було складне слідче завдання», — повідомляє головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

«Бурові платформи, що належать Україні, тепер мають змінені навігаційні дані та незаконно використовуються Росією. На платформах знаходяться озброєні військові підрозділи ЗС РФ», — продовжує він.

За словами Матіоса «українським» прикордонникам не відповіли на радіочастотному каналі, призначеному для зв’язку. А незабаром в районі бурової установки з’явився сторожової фрегат «Пытливый», який попередив, що перебування «українськиого» судна не передбачено режимом і відігнав його від платформи.

Це було «як на війні», — написав Матіос на своїй сторінці в Facebook, вказавши на «небезпечне маневрування» російського фрегату в безпосередній близькості від «українськиого» судна.

«Ми отримали чіткі процесуальні докази злочинів російських військових. Зібрані докази посилюють позицію України в міжнародних судових процесах проти Російської Федерації», — відзвітував Матіос після того, як інспекційна група повернулась з завдання.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *