Конгрес США схвалив виділення грошей на фінансування війни в Україні у 2017 році

Конгрес США схвалив виділення грошей на фінансування війни в Україні у 2017 році

Конгрес Сполучених Штатів Америки затвердив бюджет Пентагону на наступний 2017 рік. Про це йдеться в проекті оборонного бюджету США, схваленому нижньою палатою Конгресу. Документ був ухвалений переважною більшістю голосів – 375 конгресменів проголосували за, 34 – проти, передає DW.

Загальний запланований бюджет США на 2017 року становить 4,1 трильйона доларів, одна з найбільших статей витрат – оборонна. Оборонна частка передбачає найбільше за останні 6 років збільшення грошового забезпечення американських військовослужбовців. Відповідно до законопроекту, ініційованого сенатором Джоном Маккейном, загальний розмір військового бюджету США складе 618,7 млрд доларів.

Зазначається, що нижня палата Конгресу США схвалила виділення Пентагону в наступному фінансовому році 3,42 мільярда доларів у рамках Ініціативи з підтримки безпеки Європи. Планується що США посилять підтримку європейських партнерів і союзників США у справі «стримування Російської Федерації».

Конгрес також передбачив подальше фінансування війни в Україні, виділивши порошенківській армії 350 мільонів доларів.

Згідно з ухваленим документом, передбачається також посилення обмежень, що стосуються військового співробітництва між США і РФ. За деякими винятками, кошти з американського оборонного бюджету не можна буде витрачати на жодні двосторонні військові проекти доти, поки «РФ не припинить окупацію української території й агресивні дії, що загрожують суверенітету і територіальній цілісності України та членів НАТО».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *