Донецьк і Луганськ обмінялися полоненими з Києвом. Цього місяця звільнено 18 осіб

Донецьк і Луганськ обмінялися полоненими з Києвом. Цього місяця звільнено 18 осіб

29 грудня в районі контрольно-пропускного пункту «Майорск» на північній околиці Горлівки відбулася передача представникам повстанців п’ятнадцяти осіб, що утримувалися в полоні євромайданною владою. В числі звільнених — вісім чоловіків і сім жінок, серед них є тяжкохворі. Більшість з цих людей були напередодні помилувані Петром Порошенком.

П’ятнадцять полонених були передані «українською стороною» уповноваженому з прав людини у Донецькій Народній Республіці Дарині Морозовій і керівнику робочої групи Луганської Народної Республіки з обміну військовополонених Ользі Кобцевій. При процедурі передачі були присутні начальник штабу оперативного командування ДНР Руслан Якубов, представники міністерства оборони ДНР і військової прокуратури ЛНР.

Нагадаємо, цього місяця, до Дня святого Миколая, на прохання Православної Церкви, повстанці звільнили з полону солдата «ЗСУ» Тараса Колодія.

27 грудня, за попередньою домовленістю з нардепом Надією Савченко, повстанці передали керівнику Центру визволення полонених «Офіцерський корпус» Володимиру Рубану двох жінок, звинувачуваних у співпраці з СБУ – Анжеліку Преснякову та Ольгу Сворак.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *