59-й гумконвой МНС Росії доставив на Донбас предмети першої необхідності і новорічні подарунки

59-й гумконвой МНС Росії доставив на Донбас предмети першої необхідності і новорічні подарунки

59-й за рахунком гуманітарний конвой Міністерства з надзвичайних ситуацій Російської Федерації учора прибув до Луганська і Донецька. «До складу вантажу входять медикаменти, дитяче харчування, предмети першої необхідності і новорічні подарунки», — сказали в МНС Росії. Як і раніше, вантаж гуманітарної колони формувався за заявками Донецької і Луганської областей.

МНС Росії також повідомляє, що маршрут до пунктів пропуску пройдений без затримок, непередбачених ситуацій у дорозі не сталося. На шляху прямування колона гуманітарного конвою розділилася на дві частини. Одна з них прибула на пункт пропуску “Донецьк”, друга – на “Матвіїв-Курган”, де вантаж пройшов митне оформлення у відповідності до вимог міжнародного законодавства. Всі заходи на пунктах пропуску здійснювались у присутності представників митної та прикордонної служб України. Автомобілі МНС Росії заїжджали на контрольно-пропускний пункт з відкритим заднім пологом кузова. Перевірялася не тільки техніка, але й супровідні документи на гуманітарний вантаж. Після завершення всіх процедур понад 40 автомобілів з гуманітарним вантажем загальною масою понад 400 тонн продовжили рух до пунктів розвантаження Донецької і Луганської областей.

В Агентстві з держрезервів ЛНР уточнили, що 17 автомобілів МНС РФ доставили в Республіку 160 тонн різних вантажів: медикаменти, дитяче харчування, новорічні подарунки. Крім того, доставлена цільова гуманітарна допомога, до складу якої увійшли ноутбуки, продукти харчування, канцтовари, побутова хімія, іграшки.

Євромайданні чиновники заявляють, що переміщення гумконвоя відбувалося «з грубим порушенням норм міжнародного та українського законодавства, а також нормативів, узгоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста». Зокрема, «українська сторона» звинувачує Росію у тому, що на Донбас замість 40 транспортних одиниць прибуло 46. Кількість вантажівок російського гуманітарного конвою, які сьогодні заїхали на «тимчасово неконтрольовану ділянку», не відповідає кількості, заявленій в ноті МЗС РФ, – заявив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

Нагадаємо, що попередній, 58-й, гумконвой МНС Росії минулого місяця доставив на Схід України більше 290 тонн дитячого харчування та медикаментів.  А всього з серпня 2014 року автомобільними колонами МНС Росії населенню Донецької та Луганської областей доставлено понад 65 тисяч тонн гуманітарного вантажу.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *