Експеримент над свідомістю: євросектантам показали документальний фільм про Донбас

Жахливий експеримент над свідомістю: євросектантам показали документальний фільм про Донбас

Одна з головних ознак тоталітарної секти – сліпа й фанатична віра в те, у що хочеться вірити заради спокою совісті та заради збереження душевного комфорту. Тому одна з головних ознак сектантства – це рішуче відкидання будь-якої інформації, здатної стимулювати розумовий процес і спонукати до осмислення та аргументування своєї віри.

В тому, що майданна свідомість є такою ж сектантською, як мормонська, санмунівська чи бостонрухівська, переконатися дуже просто. Запитайте майдауна про щось таке, про що в нього нема готової і заздалегідь завченої відповіді. Він розгубиться і злякається. Його реакцією буде або провокування конфлікту, або втеча, або фрази на кшталт «навіть не хочу про це говорити», «зараз обговорювати це недоречно», «мені це не цікаво», «мені це неприємно, я не хочу про це чути», «мені все це набридло, я нічого не хочу про це знати»…

Подивіться на реакцію євросектантів на всього-лише документальний фільм. Це було позавчора. У Миколаєві.

Студентів Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського 22 листопада під час занять зібрали в актовій залі університету для показу документальних фільмів. Один фільм був про виборчу систему Швейцарії, а другий про події на Донбасі. Слід зазначити, що скоріше за все, другий фільм, як і перший,  був цілком майданним і європейським, адже окремо зазначалося, що то є спільна робота українських і зарубіжних документалістів.

За словами присутніх на показі, за темою Донбасу у фільмі були такі епізоди, де студентам показували «сепаратистів», які кричали: «Росія! Росія!», «раділи, що до них прийшов Путін», «говорили про бойовиків-героїв». На знак протесту проти показу таких відвертих сцен, частина «свідомої» молоді покинула залу. Студенти визнали фільм пропагандою «русского мира» і звернулися до Служби безпеки України із скаргою.

Сектантська релігія Майдану – релігія обмеженості і ненависті. Як і будь-яка течія сатанізму – це релігія власних бажань, зациклених на культі сили,  пихатості і споживацтва. Релігія, яка перетворює людину на тварину, позбавлену здатності розуміти інших людей, співчувати їм, разом з ними шукати шляхи вирішення проблем і поудови справедливого суспільтва.

Особливо небезпечним є те, що зусиллями олігархів, політтехнологів та медійників до майданної євросекти вже втягнуто величезну кількість молодих українців. Отже, майбутнє України знаходиться під дуже серьозною загрозою – а для того, щоб врятувати нове покоління від сектантського отупіння знадобляться цілі роки системної реабілітації із залученням духовентва, психологів та психіатрів.

Славко ЯценкоЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 25.11.2016 at 10:22
  Посилання

  Несоблюдение правил, установленных для всех членов группы, а также подвержение сомнению религиозного учения секты строго запрещены и караются изгнанием из религиозной организации и запретом другим членам организации общаться с изгнанным. Важнейший признак тоталитарной секты – разделение членами секты всех людей на “своих” и “чужих”. “Своими” признаются только последователи культа, все же остальные люди являются “чужими”; всем без исключения “чужим” приписывается греховное поведение и ошибочное мышление, поэтому близкое общение с ними провозглашается нежелательным или запрещается вовсе. Сектант всегда видит в “чужих” угрозу своей вере и подсознательно тяготеет к тому, чтобы вообще избавиться от “чужих”, чтобы “чужие” куда-то исчезли.

  Не веришь в божественную миссию Майдана? Думаешь, что то, что можно Майдану – то можно и Крыму, и Донбасу? Не веришь в исключительность и превосходство “украинской нации”? Сомневаешься в “российско-украинской войне”? Не хочешь “жить, как в Европе”? Считаешь, что мнения могут быть разные и что их надо знать, их надо учитывать в принятии решений? Считаешь, что у всех граждан Украины равные права и равная ответственность перед законом? – значит, ты не патриот, твоя позиция “антиукраинская” – за это ты должен быть убит или посажен в тюрьму, или изгнан с Украины – то есть, ты должен исчезнуть. Иначе из-за тебя может исчезнуть секта.

  Відповісти
  • 15.12.2016 at 12:54
   Посилання

   Чего и следовало ожидать. Справочка. Деструктивные культы основательно разрушают личность человека, делая из самостоятельного индивидуума практически беспомощного раба, который слепо придерживается всех правил организации и не имеет собственного мнения, отличающегося от того, которое провозглашено “гуру”. Следствиями длительного пребывание в секте являются социальное отчуждение, развитие психологических расстройств, появление негативных психоэмоциональных состояний, а в особо тяжелых случаях – и потеря способности к осознанно-волевому поведению (невменяемость). Члены сект теряют способность к целенаправленной деятельности для достижения целей и зачастую – к аналитическому мышлению. У них появляются сложности в общении с людьми, которые не являются членами секты, также часто сектанты не могут адекватно выражать свои эмоции. Большинство адептов деструктивных культов живут в мире собственных фантазий и искаженно воспринимают окружающую реальность, так как смотрят на все события через призму религиозного учения. Восстановить психику и научится вновь жить без псевдорелигиозной организации сектантам крайне сложно, так как методы психологического воздействия, применяемые членами данных организаций, позволяют за короткий срок полностью изменить мировоззрение человека и уничтожить в нем личность.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *