Юридичний аналіз подій в Україні в лютому 2014 року. Презентація проекту

Євромайдан. Київ. 2013-2014

Народний депутат України V, VI, VII скликань, заслужений юрист України Володимир Олійник здійснив юридичний аналіз подій в Україні в лютому 2014 року і прийшов до висновку, що в країні відбувся державний переворот. У зв’язку з цим він звернувся до Генеральної Прокуратури України з вимогою розслідувати цей злочин, направив свою заяву про скасування незаконних рішень Верховної Ради України у Вищий адміністративний суд України, крім того, звернувся з заявою про встановлення юридичного факту державного перевороту в Україні в лютому 2014 року. Про це пишуть журналісти українського опозиційного видання «Голос Правди» з посиланням на сайт проекту Perevorot.info.

Володимир Олійник поставив питання про притягнення в якості зацікавлених осіб по даній справі Міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайєра, голови Конституційної ради Франції Лорана Фабіуса (в лютому 2014 року – Міністр закордонних справ Франції), Радослава Сікорського (в лютому 2014 року – Міністр закордонних справ Польщі), Віктора Януковича (у лютому 2014 року – Президент України), Петра Порошенка (в лютому 2014 року – народний депутат України).

Вищевказані особи мали відношення до переговорів і підписання угоди від 21 лютого 2014 року з врегулювання українського кризи.

З метою встановлення факту державного перевороту у своїй заяві Володимир Олійник просить допитати як свідків осіб, які в 2014 році займали посади прем’єр-міністра України, глави адміністрації Президента України, віце-прем’єрів України, міністрів України, керівників силових структур, народних депутатів, а також громадян України.

Володимир Олійник, спираючись на Основний Закон України – Конституцію, надав докази незаконного внесення змін до Конституції України, незаконного відсторонення від посади Президента України, незаконного розпуску Верховної Ради України VII скликання та антиконституційного способу формування органів влади в Україні після лютого 2014 року.

Володимир Олійник стверджує, що в діях осіб, причетних до прийняття та реалізації вищевказаних рішень, є ознаки злочину, передбаченого статтею 109 Кримінального Кодексу України – «дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади».

Володимир Олійник вважає, що процес має бути максимально прозорим, у зв’язку з чим проситиме суд про відкрите судове засідання, і після дозволу суду запрошує бути присутнім на судовому засіданні представників іноземних посольств та міжнародних правозахисних організацій.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *