Євромайданний жлобкульт: «О-о-о-о-о, Путін-мурло», «клята москаляка» і автентична гілляка

Євромайданний жлобкульт: ««О-о-о-о-о, Путін-мурло»», «клята москаляка» і автентична гілляка

Кричать гуси, кричать свині,
Кричать жаби на долині
На усе село: «Путін – мурло!»
О-о-о-о-о, Путін – мурло!
На-на-на-на, Путіну хана!..

Кожна справжня революція перегортає дійсність догори дригом, миттєво міняє одних бандюг, пристосуванців, пройдисвітів і бездарів на інших, радикально розсуває свідомість громадян за шизоїдні обрії, підіймає шквал культурного оновлення, дивовижних творчих рішень та знахідок. Так було свого часу у республіканській Франції, молодому Радянському Союзі, маоістському Китаї. Щось подібне мало б відбутися і в Україні після «Революції Гідності». І воно, звичайно ж, відбулося.

Креатив наших сучасних революційних митців, як то кажуть, просто рве дупу. А за підтримки з боку державної влади та американських грантодавців, нинішні «Заслужені» та «Народні артисти України» дива творять дивнії. У порівнянні з євромайданним жлобкультом – трупацький декаданс, психопатичний авангардизм, божевільний постмодерн і більшовицький пролеткульт – це просто протухлий ацтой сторічної давнини…

Послухайте хоча б оце… Воно виконувалося розкрученим співочим дуетом, у супроводі оркестру, на престижній сцені найбільшого палацу культури і транслювалося одним з центральних телеканалів на всю Україну. Подивіться на обличчя виконавців цього хіта, на обличчя присутніх в залі… Це ми. Так, так – і ти також.

Степан КомірникЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *