Янукович наполягає на очній ставці з Порошенком по справі Майдану

Домайданний президент України Віктор Янукович

Захист домайданного президента України Віктора Януковича наполягає на проведенні об`єктивного і чесного розслідування подій, що відбувалися під час Євромайдану у Києві восени-взимку 2013-2014 років. Зокрема, знову запропоновано провести очну ставку підзахисного в режимі відеоконференції з президентом Майдану Петром Порошенком та іншими високопоставленими представникам нинішньої київської влади у кримінальній справі про заворушення в Києві, що сталися 3 роки тому і призвели до загибелі людей. Відповідну пропозицію озвучив адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк.

У серпні адвокат вже повідомляв, що подав до Генеральної прокуратури України клопотання Віктора Януковича про проведення очної ставки в режимі відеоконференції з Петром Порошенком, Арсенієм Яценюком, Андрієм Парубієм, Віталієм Кличком і Олександром Турчиновим. За словами адвоката, така очна ставка необхідна для забезпечення об’єктивності і повноти допиту.

Він також висловив сподівання, що кримінальну справу про заворушення в 2013-2014 роках у Києві незабаром буде передано на розгляд до суду.

Однак євромайданна Генпрокуратура України продовжує саботувати розслідування і ухиляється від очної ставки між легітимним і самозванним президентами, заявляючи, ніби поки що очна ставка неможлива, оскільки «слідство не має офіційної інформації про місцезнаходження Януковича».З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 24.11.2016 at 20:29
    Посилання

    Звісно, ніякої очної ставки не буде – тим більше відкритої. Адже під час розмови обов`язково будуть поствлені дуже незручні питання кожній із сторін. І тут спливе на поверхню те, що від людей старанно ховають всі ці майданні роки. Віктор Федорович надто багато знає і йому нема вже чого втрачати. Він може казати правду, а його опоненти – не можуть. Тому його запитань так боїяться ватажки майданної банди. Люди вже й так багато про що починають здогадуватись.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *