Військова прокуратура підозрює підрозділи порошенківської армії у підготовці перевороту

Військова прокуратура підозрює підрозділи порошенківської армії у підготовці перевороту

Військова прокуратура України почала перевірки та обшуки в частинах «ЗСУ», де служать колишні «добровольці» (активісти євромайданних, псевдонаціоналітичних та неонацистських організацій). Їх звинувачують у спробі військового перевороту. Про перевірки розповів колишній командир батальйону «Донбас» Анатолій Виногродський.

«Одна наша рота пішла в 16 батальйон ЗСУ… І теж їх зараз вивели з передової… Приїхала Військова прокуратура почала перевірки, обшуки і т. д. Основний посил був — вони впроваджуються в Збройні сили, для того, щоб здійснити військовий переворот», — заявив він.

У середині листопада радник президента Юрій Бірюков записав на своїй сторінці в Facebook, що
«українську армію» намагалися розхитати зсередини за допомогою агітаторів-пропагандистів: «Останні 5 діб йде активне розгойдування в ЗСУ. З використанням спецзасобів, з використанням балакунів. Когось тихо затримують, але всіх і все відстежити — складно».

Нагадаємо, минулої осені на грані бунту була 72-га Окрема механізована бригада (72 ОМБР) «ЗСУ». В Київ з метою проведення мітингу недовіри Порошенку і його владі збиралися військовослужбовці, що самовільно залишили місця постійної дислокації. Серед вимог військових була виплата всіх заборгованостей та звільнення куратора бригади, олігарха Геннадія Корбана.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *