Віктор Янукович провів прес-конференцію в Ростові-на-Дону

Віктор Янукович розпочав прес-конференцію Ростові-на-Дону

Домайданний президент України Віктор Янукович відповів на запитання журналістів під час прес-конференції в Ростові-на-Дону. Ця прес-конференція повинна була відбутися за підсумками судового відеодопиту у справі про загибель людей у лютому 2014 року.

Нагадаємо, запланований на сьогодні допит президента був зірваний майданною владою із задіянням членів неонацистських угруповань. Суд переніс своє засідання на понеділок, 28 листопада.

Головні тези відповідей Віктора Януковича на запитання журналістів: про вбивство людей під час Євромайдану – наказів про розгон Майдану не давав, співробітники МВС України діяли в межах своїх повноважень, у відповідності до законів України; про звернення до президента Росії з проханням надати військову допомогу – так, звертався, «було емоційне рішення якимось чином вплинути на наступ незаконних військових формувань, на насильство в Донбасі»; про війну на Сході України та мирне врегулювання конфлікту – «українська влада» повинна проводити переговори з «представниками цих територій» (тобто з повстацями); про територіальну цілісність України – «я за те, щоб Донбас був у складі України, була збережена територіальна цілісність України», але регіону має бути надана широка автономія; про Крим – вихід Криму зі складу України це погано, але цю ситуацію спровокував державний переворот у Києві і насильство з боку неонацистів.

Найрезонансніша цитата, яка поширюється українськими ЗМІ – «Що стосується мене, я дійсно зробив низку помилок. Я не святий. Найголовніша помилка, що я не знайшов у собі сил підписати указ і оголосити про введення військ та військового стану в Україні. Це був єдиний спосіб зупинити тоді радикалів».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *