В українців відібрали 9 мільярдів гривень на фінансування вбивства українців

В українців відібрали 9 мільярдів гривень на фінансування вбивства українців

Бюджет України у 2016 році отримав понад 9,1 мільярдів гривень від спеціального «військового збору», введеного в серпні 2014 року Про це йдеться на сайті Державної фіскальної служби. Згідно даних статистики, всього з 2014 року було зібрано 21 млрд гривень на фінансування так званої «АТО».

«З серпня по грудень 2014 платники спрямували на підтримку армії 2,5 млрд грн. У 2015 році сума сплаченого податку склала понад 9 млрд грн. Майже така ж сума — 9,1 млрд грн — надійшла і з початку цього року», — йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що військовий збір у розмірі 1,5% з доходів фізичних осіб, який був введений 3 серпня 2014 року і повинен був діяти до кінця 2014 року, зараз став фактично безстроковим, а його розмір істотно виріс.

Згідно з Податковим кодексом України, платники податкового збору ототожнюються з платниками податку з доходів фізичних осіб, а з 2015 року об’єкт оподаткування податковим збором не обмежується лише виплатами, пов’язаними з трудовими і цивільно-правовими відносинами. Тепер податком обкладаються практично всі доходи, отримані фізичною особою, в тому числі від оренди майна, угод, цінних паперів, інвестицій і в якості дивідендів.

Громадянин України, незалежно від своїх переконань та громадянської позиції, не може на законній підставі відмовитися від фінансування «АТО», фактично стаючи співучасником злочину майданної влади, яка, за різними оцінками, вже вбила на Сході України від 10 до 30 тисяч наших співвітчизників.

Від примусового «військового збору» звільнені лише учасники «АТО», бо вони самі безпосередньо приймають участь у геноциді українців.

Таким чином, кожен громадянин України, що підкоряється незаконній колоніальній майданній владі,  сьогодні так чи інакше стає співучасником геноциду і несе особисту відповідальність за знищення своєї держави і свого народу.

 З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *