В українських містах пройшов флешмоб, під час якого люди співали відомі радянські пісні

В українських містах пройшов музичний флешмоб, під час якого люди співали відомі радянські пісні

Харків’яни заспівали пісню «Старий клен», прийнявши естафету у запорізьких студентів, які тижнем раніше виконали на своєму вокзалі пісню «Рідна вулиця» з кінофільму «Весна на Зарічній вулиці». А на одеському вокзалі заспівали «Смуглянку» з фільму «В бій ідуть одні старики».

А сьогодні до акції приєдналася Москва – там на Київському вокзалі люди заспівали українську пісню «Розпрягайте, хлопці, коней».

«У будь-якому випадку, дії політиків не розірвуть дружби наших народів — розповіли представники громадської організації «Сорок Сороків». — Росія і Україна завжди були разом і співали одні і ті ж пісні на фронтах Великої Вітчизняної війни».З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 02.12.2016 at 10:29
  Посилання

  На мосту через Северский Донец у Станицы Луганской луганчане исполнили «Спят курганы темные» — родную для каждого жителя Донбасса песню, слова которой с детства знает каждый дончанин, краматорчанин, луганчанин и стахановец.

  Мелодия, которая будит в душе каждого уроженца Донбасса, где бы он не находился, воспоминания из детства, разносилась над замерзшей рекой — очень символично, что исполнена она была именно на мосту в ознаменование того, что никакие «линии разграничения» не разделят единый Донбасс, трудовой край, славный своими людьми.

  Відповісти
  • 03.12.2016 at 18:00
   Посилання

   Сурово спел Донецк. Под барабанный бой и без аплодисментов…

   Відповісти
 • 05.12.2016 at 14:50
  Посилання

  Все більше і більше міст України, Росії, інших країн приєднуються до пісенного флешмобу. Миколаїв, Євпаторія, Київ, Ярославль, Барселона, Алушта, Маріуполь, Берлін, Сімферополь, Астана, Чугуїв, Рязань, Стокгольм, Мінськ, Хабаровськ, Ліпецьк, Торонто, Благовіщенськ…

  Відповісти
 • 11.12.2016 at 15:45
  Посилання

  В десятках, а може й в сотнях міст відбуваються зараз пісенне єднання руських людей. Особливо мені сподобалось, як учора заспівали у Санкт-Петербурзі:

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *