В Москві відбувся з’їзд Союзу політичних мігрантів і політв’язнів України

В Москві відбувся з'їзд Союзу політичних мігрантів і політв'язнів України

27 листопада, в Москві відбувся з’їзд Союзу політичних мігрантів і політв’язнів України. Його провів голова Комітету порятунку України, екс-глава уряду України Микола Азаров, який після державного перевороту 2014 року був змушений емігрувати з України до Російської Федерації. Микола Азаров упевнений, що політичні емігранти, які перебувають сьогодні в Росії, обов’язково повернуться на батьківщину і країна вийде з кризи. Політик також озвучив заходи, які необхідно вжити заради досягнення цієї мети.

Участь у з’їзді взяли представники Одеси, Харкова, Катеринослава (Дніпра), Запоріжжя, Львова,  інших міст України, а також частин Донецької і Луганської областей, які знаходяться під контролем майданної влади.

«Десятки тисяч загиблих, десятки тисяч поранених, понад 25 тисяч зруйнованих будинків в Донбасі. Два роки щоденних вбивств мирних громадян, але всі мовчать. Я даю інтерв’ю телеканалу, на наступний день канал закривають. До мого старого товариша, депутату Михайлу Чечетову прийшли бандити і, погрожуючи йому тим, що вб’ють дочку і її сім’ю, змусили викинутися з вікна багатоповерхівки. Іншого мого товариша, колишнього губернатора Запорізької області Олександра Пеклушенка теж довели до самогубства. Вбили Олега Калашникова, абсолютно відкрито ведучи за ним стеження. Вбили Олеся Бузину. Тисячі людей переслідуються лише з-за того, що не приймають той тоталітарний режим, який встановився на Україні, не сприймають цензуру і відкрито заявляють, що в країні відбувся державний переворот. Ось вона – Україна XXI століття», – зазначив Микола Азаров у своєму виступі.

Голова Комітету порятунку України вважає, що нинішня українська влада недарма перешкоджає повноцінному розслідування вбивств на «майдані» і зриває судові засідання із заслуховуванням Віктора Януковича як свідка. «Минуло три роки і нинішня київська влада досі не надала інформації, хто вбивав людей на майдані. А Янукович як ніхто інший знав, що там відбувається. Йому готували відповідні довідки, доповіді, і він годинами може розповідати, як відбувався державний переворот. Тому його свідчення важливі, щоб була встановлена правда. Але подивіться, з яким цинізмом зривається його виступ. Влада ззаздалегідь визначити його провину», – вказав політик.

Микола Азаров зазначив, що завдяки злагодженій роботі опонентів режиму до світової громадськості стали доходити факти про діяльність київської влади: оприлюднено доповідь комісара ООН з прав людини про ситуацію на Україні, у Варшаві у вересні відбулося виїзне засідання ОБСЄ, на якому виступили колишні депутати Верховної ради Ірина Бережна та Олена Бондаренко. «Не можна вважати, що на заході всі ЗМІ є упередженими і куплені. Є опозиційні засоби масової інформації, які доводять правду до громадян. Навіть у західних ЗМІ стала з’являтися інформація, кому Ангела Меркель тисне руку… Думаєте, Обама, Меркель чи Олланд не в курсі що відбувається в Україні? Звичайно в курсі», – сказав Микола Азаров.

Микола Азаров підтримав ідею судового процесу, який днями почався в Москві, за фактом визнання подій в Україні в лютому 2014 року державним переворотом: «У визнанні факту державного перевороту лежить ключ до виходу з кризи. Поки цей факт не визнаний – криза буде продовжуватися. Треба визнати, що вибори Порошенко були легітимними, були фальсифіковані. Ми готові запропонувати мирний план виходу з кризи. Для цього треба визнати факт державного перевороту, усунути від влади режим, який винен у загибелі людей, створити тимчасову адміністрацію, яка ліквідує всі незаконні збройні формування, після чого провести демократичні вибори. У нас є цілий ряд заходів, які дозволять стабілізувати економічну ситуацію. Ми знаємо, як це зробити, і вже не раз це робили. Ми обов’язково повернемося в країну і будемо будувати нову Україну».

АнтифашистЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *