В Києві одночасно проходить кілька протестних мітингів

В Києві одночасно проходить кілька протестних мітингів

Зараз у центральній частині Києва проходять кілька нечисельних мітингів різної тематики. Загальна кількість мітингувальників не перевищує 7 тисяч осіб. «Усі акції проходять спокійно. Правоохоронці продовжують нести службу по охороні публічної безпеки», – повідомляють у прес-службі поліції Києва.

Київ. Майдан. Ні поліцейській державі!

Київ. Тарифний Майдан. 15 листопада, 2016

Київ. Тарифний Майдан. 2016

Під стінами Верховної Ради України люди протестують проти перетворення Украни на поліцейську державу, а також вимагають зменшення комунальних платежів. Вони принесли сюди опудало президента Порошенко і посадили його на імпровізований «унітаз», що символізує Конституцію і закони України. Таким чином мітингувальники продемонстрували, що влада в країні не поважає ні законів, ні Конституції.

Кмїв. Тарифний Майдан. Мітинг вкладників збанкрутілих банків

Біля національного банку України мітингують вкладники збанкрутілих банків. Вони вимагають компенсацій і відставки глави НБУ, Протести проходять також біля посольства Російської Федерації — тут “українські патріоти” вимагають від Росії “припинити втручатися у політичне життя незалежної України”.

Київ. Тарифний Майдан. 2016

Через проведення масових заходів сьогодні з ранку частково перекрито рух автотранспорту. Повністю перекрито Хрещатик, вулиці Інститутська, Прорізна, Городецького, частину вулиці Богдана Хмельницького. У центрі міста біля виходів зі станцій метро, підземних переходів, на перехрестях та в місцях великого скупчення людей перебувають співробітники Національної поліції та Національної гвардії. В Урядовому кварталі розміщено декілька десятків автобусів із затонованими вікнами, армійські тентовані вантажівки, декілька карет швидкої допомоги та пожежних машин.

Київ. Майдан. Автозаки

Біля Маріїнського парку із боку вулиці Інститутської чергує група молодих хлопців спортивної статури, так звані – “тітушки”. Про це повідомляє журналіст Дмитро Гнап на своїй сторінці в Facebook. “Як і не було цих трьох років. Тітушки знову біля Маріїнського”, – написав він.

Тітушки

Засоби масової інформації поширюють чутки про те, що організатори протестів нібито пропонують людям гроші за участь в мітингах. Також евромайданні ЗМІ перідично нагадують, що за інформацією СБУ, протестні мітинги є часткою таємного плану російських спецслужб, який називається “Шатун” і передбачає дестабілізацію ситуацію в Україні, дискредитацію органів державної влади, зрив чергового розгляду питання про лібералізацію візового режиму між Україною та Європейським Союзом.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 15.11.2016 at 18:38
    Посилання

    Хоча протести ці були напрочуд малочисельні й неорганізовані, перші результати вже є. Сьогодні Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому законопроект про захист постраждалих у результаті афери в банку «Михайлівський». Представник Порошенка у Верховній Раді Артур Герасимов запевнив, що Фонд гарантування розгляне окремо кожну заяву вкладника банку «Михайлівський» і після ухвалення закону, не пізніше як через 20 днів після набрання ним чинності, Фонд почне виплати.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *