«Україна у вогні» (Ukraine on Fire). Світ побачив новий документальний фільм Олівера Стоуна

«Україна у вогні» (Ukraine on Fire). Світ побачив документальний фільм Олівера Стоуна

У третю річницю початку Євромайдану відбулась прем`єра сенсаційного документального фільму-розслідування всесвітньо відомого американського режисера та продюсера Олівера Стоуна. Стрічку присвячено історії України у період з 1941 по 2014 рік та подіям на Євромайдані (2013-2014 років). Фільм, що має назву «Україна у вогні» (Ukraine on Fire), викликав скандал і був заборонений в Україні. 

Олівер Стоун відомий як режисер, що знімає фільми на гострі політичні теми, його героями були президенти США Річард Ніксон, Джон Кеннеді, Джордж Буш-молодший. Його останньою роботою став фільм про колишнього агента спецслужб США Едварда Сноудена,

Режисером картини «Україна у вогні» став американець українського походження Ігор Лопатьонок, який був свідком евромайданних подій останніх років.

Нова режисерська робота Олівера Стоуна і Ігор Лопатьонка відверто розглядає такі питання, про які неможливо публічно говорити у сучасній майданній Україні (і не тільки в Україні).

Що ж насправді сталося у Києві і як країну захлеснула революційна хвиля? Що за події передували Майдану, і хто наказав убити Віктора Януковича? Хто і навіщо дискредитував Путіна і Януковича в очах Заходу? Як Росія стала для України ворогом номер один? Кому і для чого все це потрібно?..З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 24.11.2016 at 20:17
   Посилання

   Для тех, кто всё это пережил не с закрытыми глазами, естественно, нет ничего сенсационного. Фильм Стоуна ориентирован прежде всего на западную аудиторию, которая практически ничего не знает об Украине и думает, что тут у нас процветающая демократия борется с наступающим на Европу российским тоталитаризмом.

   Відповісти
 • 25.11.2016 at 09:56
  Посилання

  Министр внутренних дел Украины (2011—2014 гг.) Виталий Захарченко: «Фильм знаменитого американского режиссера Оливера Стоуна «Украина в огне» показанный недавно на канале РЕН ТВ — это пример честной и непредвзятой журналистики самого высокого, мирового уровня. Уверен, что многие уже посмотрели его, но учитывая, как важно, прежде всего, для граждан Украины узнать правду, думаю, будет не лишне, еще раз к нему вернутся. Тем более, что фильм «Украина в огне» сегодня несложно найти в открытом доступе. Принимая участие в съемках данного журналистского расследования, я много общался с Оливером Стоуном. Ключевые моменты нашей беседы были включены режиссером в фильм. Я уверен, что вся правда о вооруженном государственном перевороте на Украине и кровавых преступлениях хунты, совершенных на майдане и после него, обязательно станет известна всему миру. Фильм Оливера Стоуна еще один шаг к раскрытию сути происходящего на Украине, еще один шаг к осознанию правды».

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *