У Львові сталася сутичка між анархістами та неонацистами

У Львові сталася сутичка між анархістами та неонацистами

6 листопада, у Львові виникли сутички між правими та лівими радикалами. Анархісти з «Автономного опору» мали намір провести вуличний марш на честь Нестора Махна. Напередодні суд заборонив проведення такого маршу.

Увечері того ж дня до соціального центру «Цитадель», де розташовується офіс ліворадикалів, прибули представники місцевих неонацистських угруповань, які спрвокували сутички з анархістами. За попередньою інформацією, у конфлікті на вулиці Залізничній брали участь близько 200 осіб з обох боків, були застосовані димові шашки і петарди.

Як повідомили представники «Автономного опору» у соціальних мережах, на соціальний центр «Цитадель» напали представники «Правого сектора». «Ми все відбили, з нашого боку немає ніяких втрат», – повідомили анархісти у соцмережах.

Після того, як стало відомо про зіткнення, на одній з офіційних сторінок «Правого сектору» з’явилося повідомлення про причетність членів цієї організації до сутичок, проте через 15 хвилин воно було видалене.

Ватажок місцевого відділення Тарас Хаммер заявив, що його «побратимів» на місці подій не було і він не знає, хто брав участь у цьому конфлікті.

У львівській поліції підтвердили факт масових заворушень, уточнивши, що на місце виїжджали 10 патрульних екіпажів. По прибутті поліцаїв агресивно настроєні радикали розбіглися.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *