У Києві відкривається антифашистська виставка «Нюрнберзький процес. Уроки історії»

Нюрнберзький процес. Уроки історії

Музей історії Десятинної церкви та бібліотека імені Ошара Шварцмана запрошують на відкриття виставки «Нюрнберзький процес. Уроки історії», присвяченої 70-річчю завершення Міжнародного військового трибуналу в Нюрнберзі.

Судовий процес у справі групи головних нацистських військових злочинців проходив у Нюрнберзі (Німеччина) з 20 листопада 1945 по 1 жовтня 1946 року в Міжнародному військовому трибуналі.

Підсудним було пред’явлено звинувачення у військових злочинах, скоєних відносно цивільного населення за політичними, расовими або релігійними мотивами.

На виставці «Нюрнберзький процес. Уроки історії» представлені фотодокументи, що ілюструють хід процесу, в тому числі оригінали деяких документів (з приватного архіву киянина – учасника процесу), які демонструються вперше. Це витяг з вироку і фотографії страчених нацистських злочинців. Як пояснили організатори виставки, незважаючи на шокуючий характер цих фото, їх необхідно продемонструвати широкій публіці, як свідчення того, що зло, навіть підтримане мільйонами людей, неминуче буде покаране.

Виставка «Нюрнберзький процес. Уроки історії» працюватиме з 24 листопада по 16 грудня 2016 року у приміщенні бібліотеки імені Ошара Шварцмана, за адресою: Київ, вулиця Стрітенська, 4/13 (вхід з двору).

Години роботи: з понеділка по четвер – з 10.00 до 17.00; у п`ятницю – з 10.00 до 16.00; у неділю – з 1.00 до 17.00. Вхід вільний.

 З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *