США відкликають з Києва співробітників ЦРУ і ФБР

США відкликають з Києва співробітників ЦРУ і ФБР

Україну в терміновому порядку залишають співробітники американських спецслужб, які були розквартировані в будівлях Генпрокуратури і СБУ. Про це поідомив колишній депутат Верховної Ради України Ігор Марков. За його словами, це є свідченням того, що США «потихеньку йдуть» з України.

«Що стосується правоохоронних органів. Є такий нюанс — тиждень тому всі представники ФБР, які перебували в Генпрокуратурі, і ЦРУ, які перебували в СБУ, були терміново перекинуті в Румунію та Чехію. Для силовиків це чіткий сигнал, що США потихеньку йдуть з України. Залишилися одні аналітики, оперативники всі поїхали», — заявив Марков.

Також сьогодні стало відомо, що глава американської розвідки Джеймс Клеппер подав прохання про відставку. Директор національної розвідки США повідомив, що подав прохання напередодні ввечері. На слуханнях у Конгресі США Клаппер заявив, що не бачить підстав для скорого встановлення миру на Сході України. На думку головного американського розвідника, Україна і Росія будуть стимулювати нестабільність, перспектив врегулювання конфлікту на Донбасі і виконання мінських угод поки що немає.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *