Профіцит торгового балансу України скоротився майже в 5 разів

Профіцит торгового балансу України скоротився майже в 5 разів

Зовнішньоторговельний баланс баланс України за підсумками січня-вересня 2016 року склав 654,1 мільйона доларів США, що в 4,7 рази нижче профіциту за аналогічний період минулого року на рівні 3,077 мільярда доларів.

Як повідомляє Державна служба статистики України, імпорт товарів і послуг в Україну, без урахування послуг з переробки давальницької сировини, у січні-вересні знизився на 0,8% – до 31,380 мільярда доларів, експорт товарів і послуг з України знизився на 7,8% – до 32,034 мільярда доларів.

Згідно з наведеними даними, баланс зовнішньої торгівлі товарами за підсумками півріччя зведений з дефіцитом на рівні 1,761 мільярда доларів проти 710,2 мільйона доларів профіциту за аналогічний період минулого року.

Статистика зовнішньої торгівлі послугами краще торішньої: за підсумками півріччя профіцит зовнішньої торгівлі послугами становив 3,220 мільярда доларів, що на 3,4% вище профіциту роком раніше у розмірі 3,114 мільярда доларів.

У повідомленні наголошується, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення АТО.

Зовнішньоторговельний баланс України за підсумками першого півріччя 2016 року склав 1,020 мільярда доларів, що на 46,5% нижче профіциту за аналогічний період минулого року на рівні 1,905 мільярда доларів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *