Повстанці заявили про підготовку порошенківськими спецслужбами масштабного теракту на Луганщині

Повстанці заявили про пудготовку порошенківськими спецслужбами масштабного теракту на Луганщині

Луганські повстанці заявляють, що євромайданний київський режим, вимушений під тиском гарантів Мінського процесу частково виконати вимоги про припинення вогню і відведення озброєнь від лінії розмежування, переніс лінію фронту в сферу державного тероризму, в однаковій мірі, спрямованого як проти жителів республік Донбасу, так і проти власного населення.

Міністерство державної безпеки Луганської Народної Республіки володіє достовірними даними про те, що бойовиками з нацбатів ведеться підготовка до терористичної акції, наслідки якої неможливо передбачити, повідомили в прес-службі відомства.

Терористами замінований охолоджувальний канал Луганської ТЕС. У місці, де канал знаходиться на висоті більше трьох метрів над житловим масивом міста, в заздалегідь вириту яму у великій кількості закладені вибухові речовини.

«За нашими даними, за підготовкою терористичної акції простежуються об’єднані інтереси спецслужб, яким необхідна масштабна провокація для дискредитації ЛНР, та суб’єктів господарської діяльності України. Але незалежно від того, чиїм інструментом є терористи з нацбатів, їх мета — перетворити Донбас на мертву зону, покарати його за так званий сепаратизм», — відзначили в прес-службі.

«Всі жителі Донбасу, незалежно від того, по яку сторону від Сіверського Дінця вони живуть, для них однаковою мірою вороги. Тих, кого не вдалося підкорити, потрібно змусити звільнити територію. У зв’язку з тим, що терористична діяльність нацбатів може призвести до гуманітарної, техногенної та екологічної катастрофи, ми змушені будемо передати точні координати цієї жахливої бомби міжнародним організаціям», — додали в МДБ.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *