Порошенко підписав закон, який ще більше посилить «захист інформаційного простору»

Порошенко підписав закон, який ще більше посилить «захист інформаційного простору держави»

Петро Порошенко підписав закон № 1715-VІІІ “Про внесення змін до закону “Про телебачення і радіомовлення”, ухвалений Верховною Радою 1 листопада. Документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Як зазначається, документ ухвалено «з метою захисту інформаційного простору держави, своєчасного реагування на виявлені загрози та їх припинення».

«Ним запроваджується дієвий механізм безпосередньої відповідальності за порушення положень закону “Про телебачення і радіомовлення”, передбачені частиною другою статті 6 – поширення закликів до насильницької зміни конституційного ладу України; розв’язування війни, агресивних дій або їх пропаганди; необґрунтованого показу насильства; пропаганди винятковості, зверхності або неповноцінності осіб за ознаками їхніх релігійних переконань, ідеології, належності до тієї чи іншої нації або раси, фізичного або майнового стану, соціального походження», – йдеться у повідомленні.

Згідно із законом, Нацрада «отримує змогу оперативно реагувати на порушення та вживати відповідних заходів щодо їх припинення».З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 25.11.2016 at 20:33
    Посилання

    Як це буде працювати. Прямо із сьогоднішньої хроніки новин. Нацрада України з теле – і радіомовлення зробила попередження українському радіоканалу «Вєсті» через правдиву оцінку подій на Майдані в 2013-2014 роках, зроблену правозахисницею Тетяною Монтян. Представник радіо «Вєсті» одразу визнав провину радіоканалу, пояснив те, що трапилося, недосвідченістю журналіста, і повідомив, що журналіста вже звільнено.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *