Обіцяний Майдану безвізовий режим між ЄС і Україною знову відкладено на невизначений строк

Обіцяний Майдану безвізовий режим між ЕС і Україною знову відкладено на невизначений строк

17 листопада Європейський Союз на рівні Комітету постійних представників країн-членів (Coreper) розглядав питання надання Україні безвізового режиму. Формально рішення про надання «безвізу» Україні було схвалене, але з формулюванням, яке дозволяє відстрокувати фактичний безвізовий режим між Європейським Союзом і Україною на невизначений строк.

Комітет постійних представників країн-членів ЄС оголосив, що безвізовий режим для України набуде чинності лише тоді, коли вступить в силу рішення Євросоюзу про «механізм тимчасового призупинення безвізового режиму». При цьому коли саме буде завпроваджено цей «механізм» і чи буде він взагалі – не повідомляється.

Крім того, навіть якщо регламентний документ буде прийнято, після цього мають пройти міжінституційні переговори між Радою, Європарламентом за участю президентства (тобто представників Європейської ради, Європейського парламенту та головуючої країни – Словаччини), і лише після того відповідне рішення ще має бути затверджено на пленарному засіданні Європейського парламенту та на засіданні Ради ЄС.

Тобто, не зважаючи на звернення Верховної Ради України та вимоги президента Майдану, які звучали напередодні, а також попри всі обіцянки, які давалися ЄС, США та їхніми місцевими агентами під час Євромайдану 2013-2014 років, ніякого «безвізу» українцям не надано і в найближчій перспективі надано не буде.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *