Місія МВФ відбуває з України. Грошей не буде

Місія МВФ відбуває з України. Грошей не буде

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) до кінця тижня завершує свою роботу в Києві. Про це заявив заступник глави Національного банку України Олег Чурій.

Завданням чергової делегації експертів була перевірка цільового використання раніше отриманих майданною владою кредитів, та готовність цієї влади до отримання нових позик на узгоджених здирницьких умовах МВФ.

За словами заступника глави Національного банку України, НБУ успішно виконав свої завдання в рамках програми співпраці з МВФ. Разом з тим чиновник відзначив “наявність ризиків невиконання деяких вимог” Фонду та, відповідно, “відстрочення отримання чергового траншу”.

Зокрема, 15 листопада Верховна Рада України не змогла прийняти законопроект, на якому наполягав МВФ – проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стимулювання кредитування в Україні)” №4529.

В МВФ кажуть, що ще не знають, чи отримає Україна транш до кінця цього року, як планувалося раніше.

Нагадаємо про ці плани: четвертий транш у розмірі 1,3 мільярда доларів США Міжнародний валютний фонд планував надати майданній владі в середині листопада цього року (тобто вже зараз).З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *