Леонід Кучма більше не хоче представляти Майдан на переговорах контактної групи по Донбасу

Кучма вже не хоче представляти Майдан на переговорах контактної групи по Донбасу

Колишній президент України Леонід Кучма, що зараз очолює майданну делегацію на Мінських переговорах з врегулювання ситуації на Донбасі, заявив журналістам, що вже тривалий час просить Адміністрацію президента знайти йому заміну.

У самій промайданній переговорній групі називають подібну заяву колишнього президента емоційною і сподіваються, що він не вийде з процесу, передає РБК-Україна.

Прес-секретар Кучми Дарка Оліфер більш розгорнуто відповісти про плани колишнього президента і переговори про його заміну відмовилася. Вона наголосила, що наразі Леонід Кучма продовжує працювати в ТКГ як офіційний представник України і 23 листопада він візьме участь у наступному засіданні в Мінську.

За словами члена політичної підгрупи Мінської контактної групи щодо Донбасу Ольги Айвазовської, подібна заява відображає періодичний настрій тих чи інших учасників групи саме через емоційну складність переговорів. “Я впевнена, що Леонід Кучма не вийде з цього процесу і буде виконувати цю функцію доти, поки він там потрібен. А сьогодні він – одна з ключових фігур у Мінську”, – сказала Айвазовська.

Заступник глави адміністрації президента Костянтин Єлісєєв заявив, що наразі альтернативи Леоніду Кучмі як керівнику делегації на Мінських переговорах не існує. Він також поскаржився, що на переговорах Кучмі доводиться витримувати величезний тиск з боку Росії.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *