Кияни відзначили 73-тю річницю визволення Києва від німецько-нацистських загарбників

Кияни відзначили 73-тю річницю визволення Києва від німецько-нацистських загарбників

6 листопада, на Святошинському кладовищі пройшов урочистий мітинг пам’яті, присвячений 73-й річниці визволення Києва від німецько-нацистських загарбників. Були присутні ветерани війни, учасники бойових дій, члени громадських організацій ветеранів війни та праці, педагоги і учнівська молодь, духовенство Святошинського благочиння і міста Києва.

На запрошення організаторів та з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія захід відвідав вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай. Преосвященний Миколай, у співслужінні духовенства звершив панахиду за загиблими воїнами. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх полеглих на полях війни. На завершення урочистого заходу владика Миколай передав присутнім благословення від Предстоятеля Української Православної Церкви.

В цей день з 73-ї річницею вигнання нацистів зі столиці України киян та всіх українців привітали також офіційні особи, політичні та громадські діячі.

«Від щирого серця вітаю вас із важливою подією – 73-ю річницею переможного закінчення битви за столицю України, що стала одним із переломних етапів у Другій світовій війні та символом великої жертовності воїнів», – звернувся до співвітчизників Петро Порошенко. «Висловлюю учасникам тієї героїчної епопеї глибоку синівську вдячність за звершений подвиг та дароване нам щастя жити і працювати на рідній землі», – додав він. В текст президентської промови було також включенене традиційне майданні кліше про боротьбу і жертви за незалежність України, що в сьогоднішніх реаліях виглядало фальшиво і лицемірно.

Серед інших промов найбільш відверто і сміливо прозвучав виступ Петра Симоненка, лідера забороненої в Україні Компартії:

«Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! Шановні кияни! Прийміть від Центрального Комітету Комуністичної партії України і мене особисто щирі і сердечні вітання з нагоди 73-ї річниці з дня звільнення від німецько-фашистських загарбників столиці Радянської України Києва та побажати всім вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, мирного неба над головою і благополуччя!

Саме напередодні 26-ї річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції 6 листопада 1943 року в результаті Київської наступальної операції військ 1-го Українського фронту Червоної Армії під командуванням генерала армії Миколи Ватутіна над нашою рідною столицею знову гордо замайорів довгожданий радянський Червоний Прапор. За виявлений героїзм жителів міста в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками на фронті і в тилу, в партизанських загонах і підпіллі Київ по праву удостоєний почесного звання «Місто – Герой».

Після перевороту в лютому 2014 року в Україні панує націоналістично-олігархічний режим. Трудовому народу України доводиться жити в нелегкі та зловісні часи. Пануючий режим вже дійшовши до межі свого морального падіння, зраджуючи все і всіх, безсовісно перекроює героїчну історію Великої Вітчизняної війни, піднімає руку пособників фашизму на кров’ю завойовану радянським народом Перемогу, прирівнює рятівників людства від коричневої чуми до гітлерівських пособників і убивць з ОУН-УПА та дивізії СС «Галичина».

Ми,комуністи, переконані, що не за горами той час, коли народ України, який приніс незліченні жертви заради розгрому фашизму, остаточно вичистить українську землю від неонацистської нечисті. Для цього потрібно всім нам об’єднуватися і підніматися як один на боротьбу проти існуючого свавілля антинародної влади.

Хай ніколи не згасне в серцях спадкоємців Перемоги Вічний вогонь пам’яті про безсмертний подвиг радянських солдат-захисників і визволителів Києва!»З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *