Католики проведуть конференцію про те, як вони «відчули Бога на Майдані»

Католики проведуть конференцію про те, як вони «відчули Бога на Майдані»

Кафедра пасторального богослов’я філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету анонсувала «науково-практичну конференцію», присвячену «Богу на Майдані» – «Бог на Майдані: реальність чи міф?». Захід відбудеться 15 грудня у Львові.

Організатори планують провести «наукову дискусію» про «відчуття потойбіччя учасників Революції Гідності 2013-2014 років», а також проаналізувати «унікальний феномен досвіду Бога на Майдані».

Завдання конференції: «розставити акценти на площині особистого досвіду Бога на Майдані; аргументувати вплив надприродного світу на поведінку людей, які за допомогою мирного протесту протистояли насильству; відповісти на запитання: Як Революція гідності спричинилася до зміни менталітету та навернення громадян нашої країни? Настільки інтенсивно започаткований процес змін у свідомості й поведінці людей триває досі…»

Як стверджують організатори заходу, їхня мета – «мотивувати богословів продовжувати дослідження феномену Майдану».

На Майдані був Бог.
Дивився кожному в очі.
І вони розкривались, як незабудки, цвіли…
В них світилося небо.
Повітря було пророче.
На Майдані був Бог.
У ті дні ми з Богом були.
З нами їв бутерброди,
Співав про волю,
То був Рай — не на небі, а на землі…

(Надія Кир’ян)

P.S. Від редакції. «Отже по плодах їх впізнаєте їх». (Мф., 7, 20). Цей анонс ми розмістили не заради того, щоб пропагувати божевільні збочення новітньої тоталітарної секти, а заради того, щоб було видно, як далеко зайшла майданна деградація, з яким цинізмом «апостоли Майдану» впроваджують її навіть у сферу духовного життя, штурмуючи, мабуть, останні рубежі віри і моральності, які ще залищаються в нашого народу і залишають нам шанс на покаяння і прощення гріхів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *