Канада та Росія провели секретні переговори щодо України

Канада та Росія провели секретні переговори щодо України

Представники МЗС Канади та Росії вперше за тривалий час провели зустріч за зачиненими дверима, на ній вони обговорили різні питання, зокрема, й українське. Про це повідомляє агенція Reuters.

“Незважаючи на те, що публічно Канада дотримується жорсткої лінії щодо Росії, високопоставлений канадський дипломат на початку цього місяця без розголосу відвідав Москву, де обговорив питання, пов’язані з Україною та Сирією”, – йдеться у повідомленні.

У Москві зустрічалися керівник політичного відділу МЗС Канади Марк Гвоздецький та заступник глави МЗС Росії Сергій Рябков.

“Цей візит – перший подібний за рік, що минув з часу перемоги на виборах Ліберальної партії на чолі з Джастіном Трюдо. Його попередник на посаді глави уряду Стівен Гарпер наклав на Росію серйозні обмежувальні заходи через підтримку нею бойовиків в Україні”, – нагадали у Reuters.

Своїм візитом представник МЗС Канади викликав занепокоєння канадської опозиції, яка підозрює, що Оттава може розпочати рух у бік послаблення антиросійських санкцій.

Деталі канадсько-російських переговорів не розголошується. Про прийняті рішення нічого не відомо. Представники майданної влади України зустріч представники МЗС Канади та Росії не коментують.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *