«Грузинський легіон» вивів людей на Майдан протестувати проти влади Майдану

«Грузинський легіон» вийвів людей на Майдан, альтернативний Майдану

Найбільш далекоглядні та спритні політики Євромайдану, які вже відчувають скорий кінець нинішньої майданної диктатури, все активніше намагаються дистанціюватися від тих своїх соратників, що знаходяться на вищих державних посадах. Для цього вони створюють окремі політичні рухи і , заявляючи про себе як про опозиціонерів, намагаються використати протестні настрої суспільства для своєї міжмайданної боротьби за владу.

Один з останніх прикладів – нова партія «Рух нових сил», що цими днями була створена Міхо Саакашвілі – колишнім проамериканським президентом Грузії, колишнім губернатором Одещини і менеджером американо-грузинських наймитів («грузинський легіон»), які приймали участь у державному перевороті 2014 року в Україні та згодом зайняли відповідальні посади на різних гілках майданної влади.

Учора «Рух нових сил» організував і провів у Києві свій власний «антимайданний» Майдан. Мітингувальники зібралися під прапорами своєї партії, України та Європейського Союзу біля пам’ятника Чорноволу по вулиці Грушевського і закликали український народ «висловити недовіру» Верховній Раді , а також домогтися її дострокових перевиборів. Головними гаслами мітингу були «Банду геть» і «Остання зима цієї Ради».

«Зміни не вигідні ні президенту, ні іншим людям, які керують Україною. Вони хочуть продовжувати красти, як і раніше. Ні війна, ні третій рік руйнування економіки не зупиняють цих людей», — заявлив Саакашвілі, звертаючись до своїх соратників.

«Ми зробимо Україну великою, український народ великий народ – велика нація. У них є свій порядок і свої принципи – головний принцип при будь-політичної формації зберегти контроль над бюджетними потоками. Вони можуть грати в політичні шахи, заради того, хто кого переможе в цих іграх і отримає контроль над фінансами. Ось так, мої дорогі, вони тримають себе і нашу країну і збираються продовжувати і далі. Все йде по плану, їх план відрізняється від нашого, але здаватися вони не збираються”, – розповів зі сцени Міхо Саакашвілі.

Політексперти прогнозують, що до новомайданної партії грузинського екс-президента найближчим часом можуть приєднатися інші промайданні політсили, які так само, як  «грузини», бояться постраждати від народного гніву разом із Порошенком та його оточенням.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *