Близько двох тисяч протестувальників пікетували НБУ

Близько двох тисяч протестувальників пікетували НБУ

Зранку у центральній частині Києва кількома групами почали збиратися протестувальники. На відміну від протестів учорашнього дня, над колонами не майорять партійні прапори і майже нема транспарантів із закликами та вимогами до уряду. Здебільшого присутнілюди похилого віку та студенти.

Географія протестів також змінилася. Якщо напередодні мітингували одночасно у кількох місцях столиці, то сьогодні всі протести сконцентрувалися в одній точці – біля будинку Національного банку України. Тут зібралося близько двох тисяч мітингувальників. Вони вимагають відставки глави НБУ Валерії Гонтаревої та зниження курсу доллара США.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 17.11.2016 at 12:15
  Посилання

  Надвечір два десятки шпанюків однієї з неонацистських банд столиці намагалися зірвати концерт у палаці “Україна”. Жбурляли яйця в людей, розлили нашатирний спирт у залі. Але охорона і поліція впоралися. Є затримані. А в цілому, черговий майданний день у Києві пройшов спокійно.

  Відповісти
  • 17.11.2016 at 12:35
   Посилання

   В Киеве, да. А у нас война. Украинские военные вечером и ночью выпустили 297 артиллерийских снарядов и мин по окраинам Донецка, Ясиноватой, Докучаевска и южным селам Республики. Наряду с тяжелыми орудиями и минометами ВСУ используют вооружение БМП, гранатометы и стрелковое оружие. Так каждый день.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *