Білорусь пропонує Україні допомогу у контролі на кордоні і в проведенні виборів на Донбасі

Білорусь пропонує Україні допомогу у посиленнв коннтролю на кордоні і в проведенні виборів на Донбасі

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко заявив, що готовий взяти під свій контроль вибори на Донбасі і кордон ДНР і ЛНР з Російською Федерацією.

«Якщо ви хочете, щоб ми там провели вибори, притому чесно, абсолютно чесно — ми готові це організувати», — запропонував Лукашенко, маючи на увазі Донбас. Президент Білорусі розповів також, що його країна зацікавлена в якнайшвидшому врегулюванні конфлікту, і попросив не вважати білорусів «сторонніми людьми».

«Нам тисячу двісті кілометрів кордону доводиться закривати груддю, тому що потоком йде зброя та вибухівка. Ми вже затримуємо їх не тільки на кордоні, а й на залізничному вокзалі. Нам дуже непросто». «Якщо ви хочете, щоб ми ці 400 кілометрів кордону між Україною і Росією на цьому етапі закрили, навели порядок — ми це зробимо. Якщо ви цього хочете. Самі ми не поліземо туди», — пообіцяв глава Білорусії.

Нагадаємо, згідно з Мінськими угодами вибори в ДНР і ЛНР повинні були відбутися ще восени 2015 року, проте через саботаж та спротив євромайданної влади, яка досі не прийняла відповідні поправки до Конституції України, ця справа не може зрушити з місця і громадянська війна на Сході триває донині.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *