«Українська сторона» в Мінську зриває мирні переговори, вимагаючи ліквідації ДНР і ЛНР

Леонід Кучма

Майданна влада продовжує заводити процес мирного врегулювання на Донбасі у глухий кут, висуваючи все нові й нові абсурдні умови, в розрахунку на те, що вони ніколи не зможуть бути виконані, а отже – і Київ уникне необхідності виконувати раніше узгоджені Мінські угоди, згідно з якими має відбутися демілітаризація регіону, прийняті поправки до Конституції України про особливий статус Донбасу, проведені вибори в непідконтрольних Києву частинах Луганської та Донецької областей.

Вчора в Мінську «українська сторона» Тристоронньої контактної групи по Донбасу, очолювана екс-президентом України Леонідом Кучмою, підняла питання про ліквідацію ЛНР і ДНР, а також скасування результатів парламентських виборів і виборів глав цих самопроголошених східноукраїнських республік.

«Окремо Україна ставить питання скасування фейкових квазідержавних структур, які були створені в ОРДЛО з 2014 р. зокрема, мова йде про скасування результатів псевдовиборів від 2 листопада 2014 р.», — повідомила прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Представники Майдану вважають, що перед тим, як приступати до виконання підписаних ще минулого року Мінських угод, на свої посади мають повернутися чиновники, які у довоєнні роки були обрані в органи місцевої влади Донецька і Луганська.

Зрозуміло, що погоджуючись на ці додаткові несподівані вимоги, повстанці зможуть висунути зустрічні аналогічні пропозиції – щоб були скасовані псевдовибори президента України і депутатів Верховної Ради України, проведені з порушенням Конституції після так званої «Революції Гідності», а в Києві, Львові та всіх інших містах України на свої посади були повернуті чиновники, які були цілком законно обрані ще до державного перевороту 2014 року. Що тоді?..З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *