Руська церква та Ватикан готові бути посередниками у вирішенні конфлікту на Україні

Руська церква та Ватикан готові бути посередниками у вирішенні конфлікту в Україні

В Руській та Католицькій Церквах заявили, що вони мають виступати мирними посередниками між ворогуючими сторонами збройного конфлікту на Україні. 

Це питання обговорювалося на зустрічі голови синодального Відділу зовнішніх церковних зв’язків митрополита Волоколамського Іларіона з новим апостольським нунцієм в РФ архієпископом Челестіно Мильоре, заявили в службі комунікації ВЗЦЗ.

Митрополит Іларіон високо оцінив виважену позицію папи Франциска та Ватикану з приводу ситуації в Україні. «Співрозмовники погодились, що Церкви повинні виступати мирними посередниками між ворогуючими сторонами, а не приймати якусь зі сторін конфлікту», – йдеться в повідомленні.

У ході бесіди було порушено широкий спектр питань сучасної міжнародної політики та двосторонніх відносин між Московським Патріархатом і Римо-Католицькою Церквою. Архієпископ Челестіно Мильоре дав високу оцінку історичної зустрічі Святішого Патріарха Кирила і Папи Римського Франциска, яка відбулася 12 лютого в Гавані і мала великий резонанс у світі.

Митрополит Іларіон також приділив увагу одній з центральних тем зустрічі Святішого Патріарха Кирила і Папи Римського Франциска – долі християн на Близькому Сході. Співрозмовники висловили загальне переконання в необхідності об’єднання зусиль країн, що протидіють тероризму, в рамках єдиної коаліції. В цій ситуації також активної повинна бути роль християнських Церков, які виступають з мирними ініціативами.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *