Плагіат: символ «української» розвідки виявився втіленням зла з радянського мультфільму

Плагіат: символ «української» розвідки виявився втіленням зла з радянського мультфільму

На нещодавній церемонії представлення нового начальника Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України вперше офіційно засвітилася емблема «української» військової розвідки. Вражаючим елементом цієї символіки є не лише гасло «Україна понад усе!», кальковане оунівцями з німецького нацистського девізу Deutschland uber alles, але й сова з мечем, що нападає на Росію.

Плагіат: символ «української» розвідки виявився втіленням зла з радянського мультфільму

Несподівано з’ясувалася цікава деталь. Виявляється, ця сова-розвідниця дуже схожа на сову з радянського(!) мультфільму 1970 року «Сказка сказывается». Не менш цікаво й те, що сова в мультфільмі — уособлення зла, одне з втілень Кащіка Невмирущого (по-руськи Кошія Безсмертного).

Кадр з радянського мультфільму "Сказка сказываентся" (1970)

За сюжетом, під час фінальної битви добра зі злом Кощій приймає вигляд сови і, злетівши, кидає мечем у Івана, промахується, після чого безуспішно намагається вразити хлопці вже десятками мечів. Однак у підсумку Іван, взявши меч, що опинився на підлозі, розрубує сову надвоє. Усередині сови – летюча миша, в ній яйце з голкою, і коли Іван розламує цю голку, царство Кощія Безсмертного руйнується.

Отак, всю цю складну й жахливу, багаторівневу й багатоголову, майже непереможну інфернальну систему знищує простий руський парубок Іван. Ну, скажіть, хіба ж це не пророцтво?З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 01.11.2016 at 09:48
    Посилання

    Если с севера нависает эта сова, на картинке в верхней части глобуса должны быть видны США и Канада. Но их там нет. Смысл получается такой: после уничтожения Канады и США следующей целью украинской разведки будет Россия. Дебильные дизайнеры, дебильная разведка, дебильная страна.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *