На Донбас з Росії направляється 57-я автоколона з гуманітарною допомогою

На Донбас з Росії направляється 57-я автоколона з гуманітарною допомогою

Міністерство з надзвичайних справ Російської Федерації направило в Донецьк і Луганськ 57-ю автоколону з гуманітарною допомогою для жителів Донбасу. Про це повідомили у прес-службі відомства.

«О 04.00 мск більше 40 автомобілів з гуманітарною допомогою вийшли з Донського рятувального центру МНС в селищі Ковалівка Ростовської області в бік російсько-українського кордону. Вони везуть понад 400 тонн гуманітарних вантажів», — сказав представник МНС Росії. Основна частина вантажу — продукти харчування та медикаменти.

Колона прибуде на два пункти пропуску «Донецьк» і «Матвєєв Курган», де в установленому порядку всі автомобілі пройдуть митні та прикордонні процедури. Після цього вантажівки перетнуть кордон і продовжать рух до місць розвантаження в Донецьку і Луганську.

З серпня 2014 року МНС Росії відправило в ДНР і ЛНР 56 автоколон, які доставили на схід України більше 64 тисяч тонн життєво важливого вантажу. Це дозволило запобігти гуманітарній катастрофі, яка загрожувала жителям охопленого війною регіону.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *