Навіщо майданні депутати ходять до Верховної Ради України і чим вони там займаються

Навіщо майданні депутати ходять до Верховної Ради України і чим вони там займаються

Після перемоги славетної «Революції Гідності» багато чого змінилося в житті українців. Нарешті всі одразу стали «європейцями», почалася громадянська війна, розпочалися репресії, пожвавився розпродаж України. Але в першу чергу, звичайно ж, змінилася влада. В урядові кабінети і в залу засідань Верховної Ради України прийшли «нові люди» – з тих, що «разом із народом стояли на Майдані».

Цікаво, що люди ці виявилися доволі дивними. Таких при владі ми ще не бачили. На роботу третина з них взагалі не ходить, а ті, хто приходять, позують перед телекамерами, граються мобілками, смакують каву (і не тільки) у буфеті (й де завгодно), сплять на засіданнях, відпочиваючи після «патріотичних заходів» і дебошів у нічних клубах, а коли треба продемонструвати свою «громадянську позицію» (тобто поділити сфери впливу і відстояти свою долю у награбованому) – сваряться один з одним і всі з усіма, та й так, що навіть б`ють один одному нахабні і брехливі пики…

Взагалі, євромайданний український парламент вже просто неможливо уявити без бійок. Коли у майданних депутатів закінчуються словесні аргументи, або коли їм просто нема чим себе зайняти – в хід йдуть кулаки, ноги, пляшки та інші підручні засоби. Депутати б’ються прямо в залі засідань Ради, в кулуарах парламенту і за їх межами.

А пересічні майданні телеглядачі дивляться на все це і намагаються у всьому бути схожими на своїх «свідомих», «патріотичних» «європейських» кумирів. Більше того, за наказами цих «народних обранців» українці йдуть у «АТО», щоб вбивати тих свої земляків, які не хочуть визнавати за законну владу оце майданно-парламентське збіговисько самозванців, злочинців, садистів, покидьків та дармоїдів.

І допоки майданні дурні будуть власним коштом утримувати своїх «представників» та «керманичів» і навіть вмирати за них – Верховна Рада України залишатиметься ареною цирку, і «серіал» про розбещених кривавих клоунів буде тривати…

Степан КомірникЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *